Україна. Все, що робить нас українцями

Україна. Все, що робить нас українцями
Отзывы:
(0)
  • Наличие: В наличии
7 800 грн.
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним
Оплата

Наличный расчет Безналичный расчет

Доставка

Бесплатная доставка по Киеву

Ця книга буде цінним подарунком керівникові, що цінує вишукані речі і патріотичні знання, колекціонерові унікальних творів мистецтва і любителю нашої Національної історії.

Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродження державності, нації. Тож проймімося цією благородною метою і пам’ятаймо: за нас цього ніхто не зробить. І щоб повною мірою осягнути свій історичний обов’язок, відчуймо себе українцями! Що ж робить нас українцями? Передусім шанобливе ставлення до свого минулого. Бо хто володіє минулим, той матиме і майбутнє. Іще нас вирізняє з-поміж інших народів національний характер, українська ментальність, звичаї, мова. Ця книжка покликана нагадати читачеві, що крім територіальної приналежності є ще й культурологічна складова, характерна саме для нашої нації. Тож багато уваги в ній приділено традиціям та обрядам українців. Особливого колориту надають виданню ілюстрації відомої художниці Надії Старовойтової. Сподіваємося, що це подарункове видання стане окрасою бібліотеки кожного свідомого українця.

Оформлення: палітурка французька суцільношкіряна ручної роботи.
Шкіра — колір «ебен», декоративна вставка «прапор» колір жовтий і синій (Італія).
В середині композиція з орнаментом,  гравіювання, колір — «золото», що прикрашена каміннями Swarovski червоного та білого кольору .
Обріз полірований, фольгований, колір — «золото».

Видавництво: «Віват»
Формат: 210*295мм, А4
Кількість сторінок: 256.

Отзывов (0)

Нет отзывов об этом товаре.